קורס הרמת גבות

קורס הרמת גבות

תחום עיצוב הגבות בימינו משתדרג מיום ליום. אם היה די בעבר להסתפק בעיצוב, מריטה וצביעה, היום המילה האחרונה בענף הגבות היא תהליך "למינציה גבות" - או בשמה הרמת גבות. טיפול זה מאפשר מראה חלק, מוקפד ורך לגבות ונותן מענה ופתרון לאינסוף בעיות שנשים מתמודדות עם הגבות שלהן כגון צמיחה הפוכה, קרחות וחורים ותלתול. הטיפול נותן מענה למי שמפחדת מטיפולים פולשניים או קבועים כגון מיקרובליידינג, פודרה וכו. ולמי שאיבדה תקווה עם הגבות הדקות או הדלילות שלה. הרמת גבות נותנת פתרון טבעי המתבצע על הגבות הטבעיות ללא תוספות כלל. אך ורק באמצעות חומר וטכניקה שמכפילה את עובי הגבות במפגש אחד בלבד. הטיפול חוסך זמן והתארגנות באיפור הגבות בבוקר.

לפני\אחרי

למה ללמוד הרמת גבות אצלנו?

אביגיל נבחרה למורה ומשווקת מורשת מטעם חברת THUYA הבינלאומית – החברה היחידה עם אישור משרד הבריאות הישראלי. אנו דואגים להישאר עדכניים, ללכת מספר פעמים בשנה להשתלמויות בארץ ובעולם כדי להביא לתלמידות שלנו את הידע הנגיש, המועשר והעכשווי ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

מה לומדים בקורס הרמת גבות?

קורס הרמת גבות הוא קורס מקצועי המתחלק לתוכן לימודי ומעשי. הקורס מכשיר אותך בצורה המקיפה ביותר ומעניק לך את כל הכלים הנדרשים כדי להיות מאסטרית בהרמת גבות. חלק מן הנושאים אותם נלמד בקורס: מבנה ומחזור השערה, גובה גבה בהתאם למבנה הפנים, למי מתאים הרמת גבות, הכרת המוצרים והחומרים, הכללים לאחר טיפול, הדגמה על מודליסטית, צביעת גבות, תיאום ציפיות מול הלקוחה ועוד.

למי כדאי ללמוד הרמת גבות?

קורס הרמת גבות הוא אידיאלי עבור מי שמתעניינת בעולם הביוטי והקוסמטיקה, בין אם יש לך עסק פעיל ואת רוצה להכניס בו שירות נוסף ובין אם את מתחילה. חשוב לדעת שהקורס לא מתמקד בעיצוב גבות, וכדי להעניק את השירות המושלם ללקוחותייך מומלץ לקחת בנוסף קורס עיצוב ושיקום גבות.

יש בונוסים במהלך הקורס?

בוודאי! בנוסף לתכנים המקצועיים בקורס, חשוב לנו להעניק לך ארגז כלים שילווה אותך בעבודתך ויסייע לך לצבור קהל לקוחות, החל מטיפים לצילום דרך תוכנות ואפליקציות לעריכה ועד לחשיפה ענקית בעמודי האקדמיה ברשת שתהווה עבורך מקפצה. כמו כן, נעניק לך ערכת עבודה מקצועית המכילה כלים וחומרים שיאפשרו לך תחילת עבודה מיידית שתאפשר לך החזרת ההשקעה של הקורס תוך זמן קצר. בסיום הקורס תקבלי דיפלומה התאפשר לך להשתלב בהצלחה באחד מהתחומים הכי פופולאריים בעולם היופי בארץ ובעולם.

הגעת למקום הנכון!
בלי לימודים מסובכים ובלי סיכונים מיותרים.

בונוסים ששווים כסף!

כדי לעזור לך להוציא מעצמך את המקסימום,
אנחנו מעניקים בונוסים נוספים ותמיכה מלאה ומוודאים שמהקורס את מתחילה בעבודה!

חשיפה ענקית

את עבודת הגמר שלך בקורס נפרסם ברשתות החברתיות של האקדמיה כולל תיוג שלך ופרטים ליצירת קשר, כך שכבר תקבלי לקוחות ראשונות!

ערכת עבודה

ערכת עבודה מקצועית שתחזיר את השקעה על הקורס - ערכת עבודה מקצועית ועשירה המכילה את כל מה שצריך ל-40 טיפולים: צבע, חמצן, שתלים, פאצ'ים, דבק, פינצטה ועוד.

זוויות צילום

כל הטיפים כיצד לצלם את הלקוחה בדרך מחמיאה שתביא לך עוד ועוד לקוחות

אפליקציות נחשקות

נגלה לך באילו אפליקציות סודיות לעריכה ותמונות אנחנו משתמשים כך שכל תמונה תהיה סנסציה ברשת ותהפוך להיות ויראלית!

הכוונה עסקית

אנו נשמח לסייע לך בייעוץ והכוונה לאנשי מקצוע רלוונטיים לעסק.

חוברת לימודים

חוברת לימודים המכילה את כל המידע הנחוץ, כולל שאלון רפואי וביטוחי ללקוחות.

תפני מקום לתעודה שלנו!

בסיום הקורס, תקבלי דיפלומת סיום קורס הרמת ריסים מטעם אקדמיית GLAM ABI המאפשרת לך להשתלב בהצלחה באחד מהתחומים הכי פופולאריים בעולם היופי.

מסלול 1

12,000 סה"כ הכנסה חודשית
 • כמות לקוחות: 2.
 • מחיר שוק: 300 ש"ח.
 • סה"כ יומית: 600 ש"ח.

מסלול 2

24,000 סה"כ הכנסה חודשית
 • כמות לקוחות: 4.
 • מחיר שוק: 300 ש"ח.
 • סה"כ יומית: 1200 ש"ח.

מסלול 3

36,000 סה"כ הכנסה חודשית
 • כמות לקוחות: 6.
 • מחיר שוק: 300 ש"ח.
 • סה"כ יומית: 1800 ש"ח.

מסלול 4

48,000 סה"כ הכנסה חודשית
 • כמות לקוחות: 8.
 • מחיר שוק: 300 ש"ח.
 • סה"כ יומית: 2400 ש"ח.

בעוד צעד אחד מכאן את כבר מוכנה לעבודה.

לקבלת מידע נוסף, צרי איתנו קשר. אנחנו כאן, ממש מעבר לקו.